Dantelli Gelinlik Modelleri

2018 yılının yaz sezonuna girilmesiyle birlikte, düğün organizasyonları da hızla başladı. Düğünler, evlilik hazırlıklarının en can alıcı günü olarak tasarlanan ve uzun süre üzerinde emek verilen oldukça özel gecelerdir. Gecenin baş rolünde olan gelin adayları, bu özel gecelerinde, bir prenses gibi süzülmek isterler. Bizde bugün sizler için bir rüyayı gerçeğe taşıyan; dantelli gelinlik modelleri hakkında araştırmamızı paylaşmak istedik.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantelli GelinlikDantel detayları, bu senede geçen yıllar olduğu gibi, gelinlik tasarımlarında oldukça geniş bir yeri alarak, en çok tercih edilenler arasına girebilmeyi başarabilmiş durumda. Senenin trend dantel modellerini incelediğimizde, Fransız dantelleri, kol kısımlarında dantel işlemelerin kullanıldığı modelleri ve uzun kollu modellerin ön plana çıktığını görüyoruz.

Moda evleri, her ne kadar kabarık etek gelinliklere ağırlık vermiş olsalar da, gelin adaylarının taleplerine göre balık etek ve yarı kabarık etek modelleri de seçenekler arasında yerlerini koruyor. 2018 senesinde, balık etek modelleri, özellikle ön kısımlarında kullanılan dantel detayları sayesinde, oldukça estetik bir güzellik sergiliyor.

2018 Yaz Gelinlik Modası

Tül ve saten kumaşların sıklıkla kullanıldığı 2018 yaz gelinlik modası modellerinde, beyaz ve kırık beyaz renklerinin hâkim olduğunu söyleyebiliriz.

Hem zayıf, hem de kilolu gelin adaylarımız tarafından rahatlıkla tercih edilebilen kabarık etek gelinlik modelleri, bu senede en trend tasarımlar arasında yerini koruyor. Oldukça estetik dantel detaylarıyla bütünleştirilen kabarık etek gelinlikler, tasarımcılarında gözdesi olmaya devam ediyor.

Bu sezon, geçtiğimiz senelere göre farklı iki seçenek daha gelin adaylarımızın beğenisine sunulmaya aday durumda. Mini tarz ve balık gelinlik modelleri. Özellikle ideal vücut hatlarına sahip hanımlarımız için hazırlanan bu iki gelinlik türü, dantel detaylarıyla senenin en hoş gelinlikleri arasında yerini alıyor.

Fiziğine güvenen ve farklılık yaratmak isteyen gelin adaylarımız, saydığımız bu iki gelinlik modelinden birini tercih etmeliler. Bu şekilde, feminen çizgiyi yakalayıp, bütün bakışları üzerlerinde toplayabilirler. Günümüzde, birbirinden yetenekli tasarımcılar sayesinde şekillenen ve bir rüyayı gerçeğe taşıyan; dantelli gelinlik modelleri, 2018 senesinde de gerek gelinlerimizi, gerekse düğüne katılan davetlileri büyülemeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.