Gardıroplarda Bulunması Gereken 10 Eşya

Hemen her hanım, modanın gündemini takip ederek, ona uygun giyinmek ister. Bunun için, tasarımcıların, sezon defilelerini ve vitrinleri yakından izler ve kendine yakışanları bulmaya çabalar. Tüm bu uğraşların yanı sıra, birde her kadının dolabında olmazsa olmaz, bazı giyim parçalarının bulunması gerekliliği vardır. Bugünkü makale konumuzu, her zaman lazım olabilecek ve hayat kurtarıcı bu parçalar oluşturuyor. Gardıroplarda bulunması gereken 10 eşya hakkında hazırladığımız yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

Gardıroplarda Bulunması Gereken 10 Eşya

Gardırop1-Beyaz tişörtler; Klasik ve spor, her türlü kıyafetle kombinlenebilen tişörtler; bu anlamda kullanım rahatlığı bakımından sınır tanımamaktadır. Giyilen pantolon, etek, ayakkabı ve çanta; beyaz tişörtünüzün gün içinde nasıl kullanmak isterseniz isteyin, uyumu yakalamanıza yardımcı olacaktır.

2-Balıkçı yakalarınız; Yine her kadının dolabında, farklı renklerde balıkçı yakalarının olması, katmanlı giyim çeşitlemesinde, oldukça rahatlık sağlayacaktır.

3-Sweatshirt; Geçmiş dönemlerde yalnızca spor kıyafetlerde kullanılan sweatshirtler, artık mini etekler, şık pantolon ve elbiselerle dahi kullanılabilmekte, değişik kombinler uygulanabilmektedir.

4-Beyaz renk gömlekler; Mini etek ve Jean pantolonların vazgeçilmezi olan beyaz gömlekler, kafanızın karışık olduğu ve ne giyeceğinizi bilmediğiniz günlerinizde, size oldukça büyük rahatlık sağlayacaktır.

5-Hırka çeşitleri; Katmanlı kıyafetlerde vazgeçilmez olan hırka modelleri, özellikle kalem eteklerde oldukça şık görünebilmenize imkân tanıyacaktır.

6-Kolsuz tişörtler; Sadece yaz aylarında değil, kış mevsimlerinde bile, hırka ve kazaklarla kullanılabilen kolsuz tişörtlerinizi mutlaka dolabınızda bulundurmanız gerekir.

7-Çizgili tişörtler; Özellikle son yıllarda, modacıların beyaz tişörtten fazla ilgi göstermeye başladığı çizgili tişörtler, şık ve enerjik duruşuyla kombinlerin göz bebeği haline geldi diyebiliriz.

8-Dantel Bluzlar; İster gündüz sokak modasında, ister gece davetlerinizde, farklı şekillerde bütünleştirebileceğiniz dantel bluzlarınız, oldukça şık detaylar arasında bulunmaktadır.

9-Abiye bluzlar; Ani katılınması gereken davetler için kurtarıcı niteliğinde olan bu bluzlar, her hanımın gardırobunda en az 1 tane bulunmalıdır.

10-İpek bluzlar; Kalem eteklerden, pantolonlara kadar pek çok farklı çeşitte değerlendirilebilen ve feminen görüntüsüyle, tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başaran ipek bluzlar da, hanımlarımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Maddeler halinde saydığımız gardıroplarda bulunması gereken 10 eşya hala dolabınızda bulunmuyorsa, makalemizi mutlaka dikkate almanızı öneriyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.