Tulum Modelleri

Özellikle 1990’lı yıllarda çıkış yakalayan tulum modelleri, uzun bir süre trend modeller arasında varlığını korumuş, daha sonra giderek unutulmaya başlamıştır. O senelerde, pantolon ve etek şeklinde hoş modelleriyle sokak modasında sıklıkla tercih edilenler arasında yer almıştır. 2018-2019 yıllarının ilkbahar-yaz sezonunda tekrar gündeme gelmeye başlayan rahatlıktan ödün vermeyen şıklık; tulum modelleri şimdilerde, hanımlarımızın yeniden ilgi odağı olmayı başarmıştır. Tasarımcıların yeni bir soluk kazandırdığı tulumlar, böylelikle tekrar sokak modasının vazgeçilmez giyim parçaları arasına girmiştir.

Tulum Modelleri

Tulum ModelleriTasarımcıların hazırladıkları defilelere göz gezdirdiğimizde, 2019 sonbahar-kış sezonunda da tulum modellerinin kullanılmaya devam edeceğini görebiliyoruz. Şimdiye kadar Jean kumaşlar kullanılarak üretilen modeller, önümüzdeki sezonda deri ve farklı bazı kumaşlardan üretilmiş olarak karşımıza çıkacaklar. Ünlü pek çok markanın farklı stilde hazırladıkları tulumlar arasında görülen bir diğer farklılık ise, bu sezon abiye tulum modellerinin de göze çarpması diyebiliriz.

Stil bloggerları ve çok sayıda ünlünün giyim dolaplarında yerlerini alan tulumlar, 90’lı yıllara nazaran, çok daha zarif ve iddialı olarak karşımıza çıkıyorlar.

En İyi Tulum Kombinleri 

  • Spor bir tulum modelin, şık bir şekilde en basit kombinlenme metodu, parçanın topuklu ayakkabılar ve blazer ceketle bütünleştirilmesidir. Bu sayede, oldukça hoş bir görüntü kazanmak, kaçınılmaz olacaktır.
  • Stil sahibi bir görünüm kazanabilmek için; 90’lı yıllardan esinlenerek, desenli bir tulum kıyafetinizi gömlek ve bluzlarınızla kombinleyebilirsiniz.
  • Yakalamak istediğiniz görüntü spor tarzınızı korumaksa; yapmanız gereken, tulumlarınızı bomber ceket ve spor ayakkabılarınızla tamamlamak olacaktır. Topuklu ayakkabı kullanmayı tercih edenlerdenseniz, seçiminizi bu yönde kullanabilirsiniz.
  • Tarz yaratmak isteyenler için mutlaka deri kumaştan tulum modellerini denemelerini öneriyoruz. Uygun bir bluz ve topuklu ayakkabılarınızla tamamlandığında, oldukça feminen bir görüntü yakalamanız mümkün olacaktır.
  • Günlük giyimde, sokak modasında kullanılmak üzere tasarlanmış, sıcak yaz günlerinde rahatlıkla kullanılabilecek tulum modelleri ise, size şıklığı ve rahatlığı konforla sunabilen çeşitler arasında yer alıyor.

Tasarımcıların bir kez daha başarıyla hazırladıkları çeşitler sayesinde; tulum modellerinin, daha pek çok farklı şekilde kombinlenmesi mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.