Uzun Abiye Modelleri

Özel davetlerin, düğünlerin, organizasyonların vazgeçilmez birer parçası olan uzun abiye modelleri, her sene farklı tasarımlarla hanımlarımızın beğenisine sunulur. Mini modellere göre, daha kadınsı ve zarif durduğu kabul edilen elbiseler, bu özelliğiyle sıklıkla tercih edilmeye devam eder. 2018-2019 en şık uzun abiye modelleri kataloğuna göz gezdirdiğimiz zaman, bu sezonda da oldukça iddialı seçeneklerin bulunduğunu görüyoruz.

AbiyeKullanan kişiyi olduğundan daha uzun gösteren kıyafetler, doğru ayakkabı ve çanta tercihi yapılmasıyla birlikte, gecenin ağırlığına kişiyi hazırlayarak, muhteşem sonuçlar elde edilir.

Uzun abiye modelleri, hazır giyim tasarımları arasından seçilebileceği gibi, diktirme yöntemi de kullanılabilir.

Uzun Abiye Modelleri

Polyester ve pamuk kumaşlardan elde edilen bu modeller, vücuda tam oturmasından dolayı, kadınsı bir hava kazandırmaktadır. Genellikle sade şekilde tasarlanan elbiselere, kimi zaman ufak taş aksesuarlar gibi detaylarla hareket kazandırılır.

Her türlü gece etkinlikleri, özel gün ve kokteyllerde tercih edilebilen straplezli abiye modelleri doğru çanta ve ayakkabılarla kombin edildiğinde, geceye hazırlık tamamlanır. Kullanılacak saç şekli ve makyaja, kıyafetin modeline göre karar verilmelidir. Örneğin sırtı açık bir elbisede, saçların topuzla kaldırılması, detayın görünür olmasını sağlayacaktır.

Günümüzde bu modellerde, oldukça makul fiyatlarla ve her zevke uygun olarak, seçenekler bulunmaktadır.

Abiye Elbise Modelleri

Özel gecelerde, şıklıklarıyla göz doldurmak isteyen hanımlarımızın tercihi olan Payet Detaylı Abiye Modelleri dikkat çekici gece kıyafetlerinin başında gelir. Gerek kullanılan payet detaylar, gerekse dikim ayrıntılarıyla, oldukça kadınsı görünür.

Sırt dekoltesi verilerek, tül ayrıntılarla hareket kazandırılan modellerde, bütünlük tamamlanarak şıklık elde edilir. Bu modeller kullanıldığı zaman, abartıya kaçmamak için, kullanılan takı, saç modeli seçimlerinde sadelikten yana olmak, bütünlüğün zarafetini koruyacaktır.

Abiye Elbise Fiyatları

Kıyafet tercihi yaparken, kişinin bedenini tanıması çok önemlidir. Elbise seçimi yapılırken; boyu, kilosu, bedeninde bulunan kusurlar ve kendisine yakışacak doğru renk gibi detaylara, dikkat edilmelidir. Etek boyunun kişiye uygunluğu da, bir diğer önemli ayrıntıdır.

Uzun abiyelerde en önemli konu, elbisenin kullanan kişiye tam oturmasıdır. Bedene oturmayan kıyafetler, elbisenin tüm havasını yitirmesine neden olur.

Bunun yanı sıra, elbisede yer alan detayların ön plana çıkarılabilmesi için, doğru kombinlerin kullanılması gerekir. Sırtı tül detaylı, dekolte bir elbisede saçların salınması, kıyafetin tüm havasını yitirmesine neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.